تبلیغات
با ما به روز باشید... - اگر بعد از نصب سرویس پک ۱ و یا آپدیت ویندوز ۷ مشکل Genuine دارید

با ما به روز باشید...
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 

مایکروسافت هر چند وقت یکبار، بعد از عرضه  نسخه های جدید ویندوز خود، برای شناسایی و از کار انداختن نسخه هایی از  ویندوزکه به طور غیر قانونی اکتیو شده اند و به طور رسمی از مایکروسافت خریداری نشده اند، آپدیتهایی را برروی مرکز آپدیت خود قرار می دهد که دریافت و نصب آنها بر برروی سیستم، در صورتی که ویندوز به طور قانونی تهیه نشده باشد، باعث غیر فعال شدن ویندوز می شود.

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران بخش Windows Update را در کنترل پنل ویندوز برروی اتوماتیک قرار می دهند، لذا به هنگام اتصال به اینترنت، آخرین آپدیتها از سرور مایکروسافت دریافت و بدون اطلاع کاربر برروی ویندوز نصب می شود که در صورتی که آپدیت موردنظر هم در میان آنها باشد باعث از کار افتادن ویندوز خواهد شد.

مشکل بعد از نصب آپدیت KB971033 :

اکنون نیز که چند ماه از عرضه ویندوز 7 گذشته است مایکروسافت آپدیت جدیدی تحت عنوان KB971033 عرضه کرده است که با نصب آن برروی سیستم ممکن است اکتیویشن ویندوز از کار بیفتد و ویندوز حالت Geniune را از دست بدهد.

راه حلها :

آپدیت KB971033 هنوز نصب نشده است :

1-بهترین راه حل این است که در Control Panel > Windows Update  در منوی سمت چپ برروی Change setting کلیک نمایید و گزینه Install update automatically (recommended)  را برروی Check for updates but let me choose whether to Download and install them. تنظیم نمایید.این گزینه باعث می شود ویندوز برای دریافت و نصب آپدیتها از شما اجازه بگیرد و شما می توانید انتخاب نمایید کدام یک از آپدیتها را نصب نمایید و کدام یک را نصب ننمایید.

هر چند توصیه ما این است که این گزینه را به طور کل برروی Never check for updates تنظیم نمایید تا اصولا آپدیتهای ویندوز نصب نشود.

2-بعد از اینکه ویندوز به سایت مایکروسافت متصل شد و لیست آپدیتها را به شما نشان داد تیک جلوی اپدیت شماره KB971033 را بردارید تا نصب نشود.

آپدیت KB971033 نصب شده ولی ویندوز هنوز از کار نیفتاده است :

شما آدم خوش شانسی هستید ولی ممکن است تا یکی دوروز آینده اکتیویشن از کار بیفتد که در این صورت از روش مرحله بعد استفاده نمایید.

آپدیت KB971033 نصب شده و ویندوز از کار افتاده است :

این بدترین اتفاق ممکن است ولی از یکی از لینکهای زیر فایل RemoveWAT را دانلود نمایید و آنرا اجرا نمایید و دکمه RemoveWat را بزنید تا این مشکل حل شود.نتیجه را درانجمن گردو در لینک زیر مطرح نمایید.

پسورد تمام فایلها: gerdoo.net

RemoveWAT 2.2.6 با حجم 4.5 مگابایت

مشکل بعد از نصب سرویس پک 1 ویندوز 7 :

مشکل با Genuine ویندوز بعد از نصب سرویس پک 1 :

اگر با نصب سرویس پک یک ویندوز 7 Genuine ویندوز شما از بین رفته است  از یکی از اکتیویتورهای زیر استفاده کنید.بعد از دانلود واجرای اکتیویتور در قسمت search تایپ کنید cmd تا پنجره داس باز شود.دستور slmgr -rearm را در پنجرا داس تایپ کنید و دکمه اینتر را بزنید.سیستم را ریستارت نمایید.

پسورد تمام فایلها: gerdoo.net

دریافت اکتیویتور2.1 Windows Loader برای اکتیو کردن ویندوز7/Vista/2008R2 با قابلیت اکتیو کردن سرویس پک 1 برای 7 و 2008R2

دریافت اکتیویتور برای حل مشکل Genuineشدن ویندوز بعد از نصب سرویس پک 1   برای استفاده از این اکتیویتور باید حتما Net Framework 4.0 برروی سیستم نصب باشد.

طبقه بندی: windows، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

تبادل لینک

خرید بک لینک